Tere tulemast

Näomaalingud on väike sammuke fantaasiamaalima poole. Näomaalingud tagavad ka selle, et sinu lapse sünnipäevale tuleb viimne kui üks, kes kutsutud!

Meist lähemalt

Näomaalingutega tegeleme juba pikalt, kuid 2014. aastast on meil ka oma firma – Näomaalingud OÜ, mida juhatab kunstnik Silja Saareoks-Kaldre.

Milliseid teenuseid pakume:

Meilt võite tellida näo- ja kehamaalinguid, glittertattood, ja kasvõi kostümeeritud muinasjututegelaseks kehastunud näomaalija. Teostame ka seinamaalinguid, maale ja keraamikat. Lisaks võite oma toredast peost saada meilt ka fotod.

Näomaaling

Teeme näomaalinguid nii lastele kui täiskasvanutele.  Tuleme kodustele sünnipäevadele, avalikele ja  firmaüritustele, laste mängutubadesse ja muidugi ka laatadele. Meie värvipalett on väga rikkalik, sisaldades palju põhitoone, vikerkaarekomplekte, neoontoone, mis hiilgavad mustas valguses, sädelusi, kivikesi ja palju muud.  Teeme tööd alates ühest tunnist ja see maksab 35€ tund.  Üle ühe tunni  näomaalijateenust  tellides saame teha hinnasoodustust põhimõttel, et mida pikem aeg, seda soodsamaks saate tunnitasu.

Tallinnas, Jõelähtme ja Viimsi vallas tuleme Teile kohale tasuta, kaugemal tuleb arvestada sõidukuludega.  Tellides meid terveks päevaks, oleme kütusekompensatsiooniga nõus ette võtma ka pikema sõidu, kasvõi teise Eesti otsa.

Värvidest: kasutame üksnes professionaalseid ja kvaliteetseid näomaalinguvärve, peamiselt Eulenspiegeli firma toodangut. Kõiki värve on testitud ja need omavad EU sertifikaate. Maalingu mahavõtmine on kerge, värvid eemalduvad lihtsalt sooja vee ja seebiga. Silmade ümbruses  võib nahka puhastada ka vee ja toiduõliga niisutatud vatipadjaga.

Teostame ka keerukaid originaalmaalinguid, mille tehniline teostus laseb neist tehtud fotosid hiljem ka näiteks suurendada üle oma elusuuruse.  Siin on iga teostus ainukordne kunstniku loomintg. Teil on idee ja meie aitame seda rõõmuga teostada.  Professionaalse autoritöö juures saab fantaasial tõeliselt lennata lasta– saame maalingut rohkelt rikastada kivikeste, pärlite, sulgede, juukseaksessuaaride ja palju muuga. Tunnitasu  autoritööl on 50€. Originaalmaalingute tegemisel teeme tööd alates ühest tunnist, transpordi eest  lisatasu väljaspool Tallinna ja Harjumaad.

Kehamaaling

Teostame mitmesuguseid kehamaalinguid ja ka näiteks kõhumaalinguid lapseootel emadele. Saame teostada ka mustas valguses (UV blacklight) hiilgavaid maalinguid. Eriti ekstreemseteks oludeks (nt. tantsimine, sport), võime maalingu juures kasutada ka spetsiaalset kinnitit.  Ujumist kinnitiga maaling küll ei kannata, küll aga näiteks veepritsmeid. Kinnitiga maalingut aitab maha võtta toiduõli või veekindla meigi eemaldi. Kehamaalingu tund maksab 35€, tellimine alates ühest tunnist.  Pikema töö puhul arvestame soodsama tunnihinna. Transpordi eest tasuma ei pea Tallinnas, Jõelähtme ja Viimsi vallas, kaugema asukoha korral peab arvestama lisanduva sõidukuluga.

Glittermaaling

Glittermaalingu teostamiseks kasutatakse spetsiaalset liimi ja särapulbreid. Lihtsamad variandid kantakse nahale spetsiaalseid šabloone kasutades. Keerukamad teostatakse maalimise põhimõttel või ka maalimistehnikat ja šabloonide kasutust ühendades. Glittermaaling püsib kaunina umbes nädala. Glittermaalingu eemaldamiseks on olemas spetsiaalsed vahendid, kuid koduste võtetega saab väiksema eemaldada lihtsalt ka hõõrudes näiteks toiduõliga immutatud puuvillase lapiga ning hiljem vee ja õrna seebiga pestes. Kodustest vahenditest võib abi olla ka veekindla meigi eemaldiga hõõrumisest. Atsetooni tattoo eemaldamiseks ma mingil juhul nahal kasutada ei soovita, kuna see on äärmiselt mürgine läbi naha vereringesse imendudes!

Seinamaalingud ja maalid

Teeme teile seinamaalingu koju, kontorissi või kuhu iganes siledale seinapinnale te seda soovite. Kasutame akrüülvärve, mis on veepõhised  ja seetõttu ei eralda tugevat värvilõhna tegemise aeg, kuid on pärast pestavad-puhastatavad niiske lapiga, ega lähe veega laiali. Soovi korral võime seinamaalingu teostada ka õlivärvidega, kuid õlivärvid on tugeva spetsiifilise lõhnaga ja õlimaaling kuivab kauem. Hind sõltub palju konkreetse töö keerukusest ja iseloomust, kuid orienteeruvalt võiks arvestada 100€ ühe ruutmeetri kohta. Väljaspool Tallinna, Jõelähtme ja Viimsi valda tuleb arvestada lisaks kohalesõidukulu. Seinamaalinguid teostame sügisel, talvel ja kevadel.

Teostame ka loodusmaale teie idee  põhjal või ka teie foto ainetel lõuendile. A3 mõõdus akrüülmaal orienteeruvalt 75€, lõuendiraam (puitraamile pingutatud kangas)on hinna sees. Kuid pildi eraldi raamida laskmise eest (dekoratiivraam),  tasub klient ise, juhul kui seda soovib.  Fotosid meie piltidest näete ka meie galerii maalide jaotuses.

Muinasjututegelane

Näomaalija võib teie juurde tulla ka mõneks muinasjututegelaseks kehastununa. Näiteks võib teie sünnipäevale nägusid maalima tulla printsess, piraat või nõid, selleks et laste pidu veelgi lahedam oleks. Juhul kui teil on veel mingi konkreetse tegelase soov, siis vaatame, kas sellele vastu saame tulla. Küll aga peavad maalija nägu (eelkõige silmad) ja käed avatuks jääma. Olemasolevate muinasjututegelaste puhul teatage lihtsalt oma soovist , uute tegelaste puhul palun teatada aegsasti (vähemalt kaks nädalat) ette, et jõuaks näiteks kostüümi laenutada.  Hetkel on olemasolevate tegelastena pakkuda printsess, piraat ja nõid. Olemasolevad tegelased maksavad lisaks näomaalijatasule 20€ ühe korra kohta. Uus tegelane teie soovi järgi maksab 50€ ühe korra eest, lisandudes näomaalija tasule.

Foto

Teeme teile fotod teostatud maalingutest. Seda võib vastavalt soovile teha kas näomaalija ise või ka fotograaf. Saame aidata organiseerida maalingute pildistamist ka looduses või fotostuudios.

Fotod teeb näomaalija – maalija teeb foto igast maalingust peale selle teostamist ja saadab fotod meilile peale väikest järeltöötlust.  Töödeldud fotode suurus 1500 pikslit pikem külg (sobib internetti üles panemiseks ja ka 10*15piltide tegemiseks). Fotod teostame tavalise Olympus peegelkaameraga kohapeal. Tasu 10€ kuni kolme tunni näomaalijatöö puhul. Pikema töö puhul hind kokkuleppel.

Fotod teeb fotograaf – fotograafi saab tellida minimaalselt üheks tunniks, tunnitasu minimaalselt 50€  .  Sõltuvalt asukohast võib lisanduda ka fotograafi sõidukulu (väljaspool Tallinna, Jõelähtme ja Viimsi valda).  Fotostuudios pildistamisel tuleb tasuda lisaks fotograafi töötundidele ka fotostuudio kasutamise tasu (vastavalt valitud stuudio hinnakirjale). Soovides mõnda kindlat fotograafi, tuleb arvestada fotograafi määratud tunnitasuga. Fotograafi tellides palun teatada oma soovist aegsasti ette (10 päeva).  Saame aidata organiseerida ka pildistamise looduses, lisaks tunnitasule lisanduvad kohalesõidukulud ja mõistlik tasu aja eest, mis kulub kohalesõidule. Teil on idee ja meie aitame teil selle teoks teha!

NÄOVÄRVID

Kasutame professionaalseid kvaliteetvärve põhiliselt firmalt Eulenspiegel, mis on:


 • dermatoloogiliselt testitud
 • omavad EU sertifikaati
 • kergesti eemaldatavad seebi ja veega

Tagasiside

Kui jäid meie tööga eriti rahule ja soovid seda teistegagi jagada, siis anna vaid meile teada ja paneme selle rõõmuga üles.

Meie hinnad

Kõik sõltub asjaoludest, aga tõime siin välja enimtellitud teenuste hinnad

35€1 tund

Näomaalija sünnipäevadele, üritustele ja pidudele

 • Tellida saab alates ühest tunnist pikema aja puhul soodsam tunnihind. Tallinnast Jõelähtme ja Viimsi vallast väljapoole jääva töö puhul lisandub sõidukulu.
 • Telli kohe

50€1 tund

Näomaalija originaal- maalingute teostamine

 • Minimaalne aeg 1 tund väljaspool Tallinna ja Harjumaad lisandub sõidukulu. Kui soovite väga põhjalikku tööd siis arvestage umbes kolme tunniga.
 • Telli kohe

35€1 tund

Kehamaalija

 • Minimaalne aeg tellimiseks 1 tund. Tallinnast Jõelähtme ja Viimsi valllast väljapoole jääva töö puhul lisandub sõidukulu. Kõhumaalinguks arvestada umbes kolm tundi terve keha maalinguks minimaalselt kuus tundi. Pikema töö puhul soodsam tunnitasu.
 • Telli kohe

Veel teenuseid

 • Glitter tattoo, 1h 50€
 • Vesitätoveering, 1h 40€
 • Seinamaaling 1 ruutmeeter orienteeruvalt 100€
 • Loodusmaal lõuendile mõõdus A3, orienteeruvalt 75€
 • Fotod näomaalija poolt 10€ peo kohta
 • (kõigist teostatud maalingutest kuni kolme tunni näomaalijatöö korral)

Meie enimtellitud teenusepakkumised:

(Soovides tellida pakkumises olevaid teenuseid, palume  selle tellimuskirjas ka märkida.)


 • Näomaalingud sünnipäevale, 2 tundi 50€
 • Hinnas transport  Tallinnas, Jõelähtme ja Viimsi vallas

 • Kõhumaaling lapseootel emale või näomaalingud 3 h 65€
 • Kõhumaalingul hinna sees ka maalija tehtud fotod!
  Hinnas transport Tallinnas, Jõelähtme ja Viimsi vallas

 • Näomaalija originaalmaaling, 3 h 110€
 • Hinnas transport Tallinnas ja Harjumaal

 • Näomaalija firmaüritusel, 6 tundi  150€
 • Hinnas transport Tallinnas ja Harjumaal

Võta ühendust

Helista meile ja leiame võimaluse kuidas teie üritus kordumatuks muuta

56480779

NÄOMAALINGUD OÜ, registrikood 12716152 Aadress: LIIVAMÄE KÜLA, SEAPAJU TALU, 74207, JÕELÄHTME VALD, HARJUMAA EESTI

silja564@hot.ee