miia-synnipaeval

FOTO

Teeme teile fotod teostatud maalingutest. Seda võib vastavalt soovile teha kas näomaalija ise või ka fotograaf. Saame aidata organiseerida maalingute pildistamist ka looduses või fotostuudios.

Fotod teeb näomaalija – maalija teeb foto igast maalingust peale selle teostamist ja saadab fotod meilile peale väikest järeltöötlust.  Fotod tehtud väiksemaks, pikem külg 1500 pikslit, sobib interneti jaoks, aga ka 10* 15 fotode printimiseks. Fotod teostame tavalise Olympus peegelkaameraga kohapeal. Tasu 10€ kuni kolme tunni näomaalijatöö puhul. Pikema töö puhul hind kokkuleppel.

Fotod teeb fotograaf – fotograafi saab tellida minimaalselt üheks tunniks, tunnitasu  minimaalselt 50€ .  Sõltuvalt asukohast võib lisanduda ka fotograafi sõidukulu (väljaspool Tallinna, Jõelähtme ja Viimsi valda).  Fotostuudios pildistamisel tuleb tasuda lisaks fotograafi töötundidele ka fotostuudio kasutamise tasu (vastavalt valitud stuudio hinnakirjale). Soovides mõnda konkreetset fotograafi, tuleb arvestada tema poolt määratud tunnitasuga.  Fotograafi tellides palun teatada oma soovist aegsasti ette (10 päeva).  Saame aidata organiseerida ka pildistamise looduses, lisaks tunnitasule lisanduvad kohalesõidukulud ja mõistlik tasu aja eest, mis kulub kohalesõidule. Teil on idee ja meie aitame teil selle teoks teha!

Fotod maalingutest