Acryl Pour loovuskoolitus meeskonnale

Pakume loovuskoolitust meeskonnakoolitusena. Teema on Acryl Pour ehk akrüülivalamine. See on lihtne ja efektiivne tehnika. Eelnev kogemus ega kunstianne pole vajalik. Kõik osalejad saavad teha ühe individuaalse maali lõuendile ja ühiselt teeme suure maali meeskonnatööna. Kui teil on üle kahekümne inimese, siis leiame sobiva hinna kokkuleppel.

Tellimusi võtame vastu nii telefoni, e-maili kui ka tellimisvormi kaudu. Tellimisvormilt saadetud päringu vastuse saate meilile.

Väga mugav– pakume võimalust, et koolitus tuleb teile kohapeale koos kõigi vajalike materjalidega! Hinnas sisaldub transport Tallinnas ja Harjumaal.  Kui vajate koolitusruume, siis ruumide rent lisandub koolituse hinnale.

VÄIKE 

200€
Kuni 5 inimest
2,5 tundi
Kõik vajalikud materjalid
-
siljakaldre@gmail.com

KESKMINE

400€
Kuni 10 inimest
3 tundi
Kõik vajalikud materjalid
Fotod koolituselt
siljakaldre@gmail.com

SUUR

650€
Kuni 20 inimest (25€/+1 inimene)
4-5 tundi
Kõik vajalikud materjalid
Loeng loovuse suurendamiseks meeskonnas ja fotod koolituselt
siljakaldre@gmail.com

Video
koolituselt

Näiteid töödest

Koolituse käigus selgitan teile täpselt, kuidas maali teha. Meeskonnakoolituse osana teeb igaüks ise oma maali ja seejärel teeme kõik koos ühe suure maali, mis väljendab teie meeskonnavaimu.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram