Sünnipäeva täispakett

Sünnipäeva täispakett sisaldab 3 tundi põnevaid tegevusi lastega.
Valikusse kuuluvad:

  • Näomaaling
  • Peojuht
  • Õhupalliloomad
  • Aardejaht 
  • Glitter-tätoveering

Point on selles, et seda täispaketti tellides maksad vähem, kui kõiki neid teenuseid eraldi tellides. Tegevusi viib läbi üks inimene kolme tunni jooksul. Vali välja paar-kolm tegevust, mis rohkem huvi pakuvad. Kui lapsi on vähem, siis jõuab mõistagi rokem ette võtta. Anna teada oma eelistused!

Aardejahi korraldamine tähendab otsingusedelite kirjutamist ja peitmist ning otsimist koos lastega, kuid ei sisalda kingituste ostmist. Aardejahi soovist anna kindlasti enne pidu teada, kuna sedelid on vaja panna valmis enne peo algust.

Pakett sisaldab ka soovitud tegelaskujuks kostümeerimise võimalust, anna kindlasti teada oma soovist! Tegelastest on pakkuda Pipi, printsess Elsa, printsess Anna, Rapuntsel, Bella, Merrida, merineitsi, ponitüdruk, haldjas, piraat, supertüdruk, mesilane või nõid.

Võib-olla on teil aga hoopis mõni väga eriline soov, mida peojuht koos lastega ette võtab? Võime ka kauneid käsitöökaarte ja -karpe valmistada, viltida, ehteid meisterdada, teha hiigelmulle või sidumistehnikas riideid värvida. Tuleme meeleldi vastu ka väga erilistele soovidele. Küsige julgelt!

Hinnas sisaldub transport Tallinnas, Jõelähtme ja Viimsi vallas.

 Hind: 165€

silja564@hot.eeESITA TELLIMUS
See nupp viib tellimisvormi lehele.
HELISTA
56480779
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram