Näomaalingu pakett eriefektidega

Näiteks Halloweeni jaoks mõeldud näomaaling, kus kasutan muuhulgas ka eriefektivahendeid, mis aitavad luua ruumilise (3d)maalingu. Loomulikult kasutan ka kristalle, UV-värve ja vajadusel kinnitit ning seda kõike selleks, et saada just see kõige ägedam tulemus.

Millised võimalused on eriefektidega näomaalingu tegemisel?

Siin on võimalik teha väga realislikuna paistvaid "haavu", muumialaadset tulemust, saab teha ka nööri ja haaknõeltega "narmendavaid haavu". Kui teil on olemas efektproteese (sarved. kõrvad, kunstnina vmt), siis saame aidata neid kinnitada. Saame kasutada kunstverd, mis kantakse peale soojalt ja see tardub selliselt, et ei määri. Saab teha ka nööri ja haaknõeltega "narmendavaid haavu". Eriefektivahendid on professionaalseks kasutamiseks mõeldud korralikud tooted, nagu näiteks Ben Nye.

Sugar Scull

Naistele saab teha ka kõrgetasemelist "sugar scull" tüüpi maalingut, koos kristallist kivikestega. Saab kasutada ka sulgi.

Miks mitte tellida Halloweeni maalingule lisaks ka glitter tattoo?

Hinnas transport Tallinnas, Jõelähtme ja Viimsi vallas.

 Hind: 90€/h

siljakaldre@gmail.comESITA TELLIMUS
See nupp viib tellimisvormi lehele.
HELISTA
56480779
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram