Glitter tätoveering

 Hind: 50€/tund

Glitter-tätoveeringud sädelevad uhkelt ja sageli soovivad mõnda kaunistust ka täiskasvanud. Glittermaalingu teostamiseks kasutatakse spetsiaalset liimi ja sädeluspulbreid. Tätoveeringud kantakse nahale spetsiaalsete šabloonidega.  Glittermaaling püsib kaunina umbes nädala.

Eemaldamiseks on olemas spetsiaalsed vahendid, kuid koduste võtetega saab väiksema glittermaalingu eemaldada hoides mõnda aega peal toiduõliga niisutatud puuvillast lappi või paberkäterätikut.Seejärel hõõruda maha lapi ning hiljem vee ja seebiga pesta (eriti kergelt tuleb tätoveering toiduõliga maha saunas).

Kodustest vahenditest võib abi olla ka veekindla meigi eemaldiga hõõrumisest. Atsetooni tattoo eemaldamiseks ma mingil juhul nahal kasutada ei soovita, kuna see on äärmiselt mürgine läbi naha vereringesse imendudes! Saame teha ka sellist glitter-tätoveeringut, mis seebiga pestes maha tuleb, aga ainult veega maha ei lähe.

Glitter-tätoveeringu asemel võime soovi korral pakkuda ka fläsh-tätoveeringuid sama tunnihinnaga. Kui soovite mõlemat varianti, siis ka see on võimalik. Fläsh-tätoveeringud kantakse peale veega.

Hinnas sisaldub transport Tallinnas, Jõelähtme ja Viimsi vallas.

ESITA TELLIMUS
See nupp viib tellimisvormi lehele, 
kus saab oma soove tüpsustada.
HELISTA
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram