Glitter tätoveering

 Hind: 60€/tund

Glitter tätoveering ehk glitter tattoo

See sädeleb uhkelt ja sageli soovivad mõnda kaunistust ka täiskasvanud. Glitter tätoveeringu teostamiseks kasutatakse spetsiaalset liimi ja sädeluspulbreid. Tätoveeringud kantakse nahale spetsiaalsete šabloonidega. Glitter tätoveering püsib kaunina umbes nädala, kui hästi hoida. Enamuses kasutame näiteks Glimmer  firma liime ja sädelusi, mis sädelevad väga ilusti.

Glitter tätoveeringut saab eemaldada toiduõliga või ka seebiga põhjalikult pestes

Eemaldamiseks on olemas ka spetsiaalsed vahendid, kuid koduste võtetega saab väiksema glittermaalingu eemaldada hoides mõnda aega peal toiduõliga niisutatud puuvillast lappi või paberkäterätikut. Seejärel hõõruda maha lapi ning hiljem vee ja seebiga pesta (eriti kergelt tuleb tätoveering toiduõliga maha saunas). Kui soovite, et tätoveering kauem püsiks, siis ärge otse tätoveeringule seepi pange, ainult veega duši all käimist kannatab.

Veekindel meigieemaldi aitab ka

Kodustest vahenditest võib abi olla ka veekindla meigi eemaldiga hõõrumisest. Atsetooni tattoo eemaldamiseks ma mingil juhul nahal kasutada ei soovita, kuna see on äärmiselt mürgine läbi naha vereringesse imendudes!

Glitter-tätoveeringu asemel võime soovi korral pakkuda ka fläsh-tätoveeringuid sama tunnihinnaga. Kui soovite mõlemat varianti, siis ka see on võimalik. Fläsh-tätoveeringud kantakse peale veega.  Kindlasti soovitan tutvuda ka teise väga põneva kehamaalingu liigiga: UV maaling.

Tellimusi võtame vastu nii telefoni, e-maili kui ka tellimisvormi kaudu. Tellimisvormilt saadetud päringu vastuse saate meilile.

Hinnas sisaldub transport Tallinnas, Jõelähtme ja Viimsi vallas.

siljakaldre@gmail.comESITA TELLIMUS
See nupp viib tellimisvormi lehele, 
kus saab oma soove täpsustada.
HELISTA
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram