UV maaling

 Hind: 60€/tund

UV-maalingut tehakse neoontoonides värvidega, mis pimedas ruumis UV-valguse abil helendama hakkab. Sobib suurepäraselt klubiüritustele, täiskasvanute ja laste pidudele ja ka mujale, kus on UV-lampide kasutamise võimalus. Tavalises päevavalguses on UV-maaling lihtsalt neoontoonides maaling. Ilma UV-lambita pimedas maaling ei helenda.

Värvidest

kasutame üksnes professionaalseid ja kvaliteetseid näomaalinguvärve, (näiteks Mehroni, Arty Brushi, Tagi, Eulenspiegeli, Diamond Effects'i, Cameleoni ja Globali firma toodangut). Kõiki värve on testitud ja need omavad EU sertifikaate. Maalingu mahavõtmine on kerge, värvid eemalduvad lihtsalt kas ainult vee või sooja vee ja seebiga (paremini sobib rasvasem tükiseep, eriti aga pehmetoimeline käsitööseep). Näol soovitame kasutada väga pehmet seebiveega niisutatud ja kuivaks pigistatud käsna, nii ei lähe maaling voolama.

UV maalingut saab teha ka üle kogu keha.

Tellimusi võtame vastu nii telefoni, e-maili kui ka tellimisvormi kaudu. Tellimisvormilt saadetud päringu vastuse saate meilile.

Hinnas sisaldub transport Tallinnas, Jõelähtme ja Viimsi vallas.

siljakaldre@gmail.comESITA TELLIMUS
See nupp viib tellimisvormi lehele, 
kus saab oma soove täpsustada.
HELISTA
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram