Õhupalliloomad

 Hind: 80€/h

Õhupalliloomad toovad laste peole palju elevust ja rõõmu. On ju nii lahe vaadata, kuidas ühest või lausa mitmest pikast pallist vormuvad loomad ja tegelased, mida laps küsib. Ühel hetkel on see veel lihtsalt tühi õhupall, aga juba väga kiirelt on selle asemel näiteks mänguloom või multikategelane. Mõnikord teevad pallid pauku ka ja just siis, kui seda keegi oodata ei oska. Muru peale palliloomi panna ei tasu, sest siis saab kindla peale pauku. Seda pane eriti tähele siis, kui korraldad sünnipäeva õues. Toast õue viies võivad ka palliloomad pauku teha, sest päike soojendab palli suurendab rõhku palli sees. Õhupallimeistril pole muidugi sellest midagi, ta saab alati teha uue looma, kuni selleks vaid aega on.

Soovi korral saab meilt saab tellida ka õhupalliloomadest kimbu kingituseks. Meil on olemas võimalus palle heeliumiga täita ja ka õhuga (pallikompressori abil). Pallikompressoriga saame kiiresti tavalisi õhupalle täita (näiteks ruumide dekoratsioonid). Neist soovidest kirjuta palun eraldi.

Tellimusi võtame vastu nii telefoni, e-maili kui ka tellimisvormi kaudu. Tellimisvormilt saadetud päringu vastuse saate meilile.

Hinnas sisaldub transport Tallinnas, Jõelähtme ja Viimsi vallas.

siljakaldre@gmail.comESITA TELLIMUS
See nupp viib tellimisvormi lehele, 
kus saab oma soove täpsustada.
HELISTA
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram