Näomaaling

 Hind: 60€/tund

Mulle meeldib läheneda iga lapse soovile personaalselt ja loominguliselt.  Eelistan mitte kasutada pilte, sest siis saab sellise maalingu, mis just sellele lapsele kõige paremini sobib. Saab arvestada nii näokuju, silmavärvi ja miks mitte ka riietusega. Ka näomaalija ise on ju palju rõõmsam, kui iga maaling on ainukordne ja huvitav. Loomulikult suudan valmis teha ka ükskõik millise maalingu, mille fotot laps näitab. Iga lapse väga eriline soov saab ka kindlasti täidetud, juhul kui see vaid keerukuse tõttu ajalimiidi sisse mahub.

Oskuste taha ei jää ükski maaling!

Värvidest

kasutame üksnes professionaalseid ja kvaliteetseid näomaalinguvärve, (näiteks Mehroni, Arty Brushi, Tagi, Kryolani, Diamond Effects'i, Cameleoni ja Globali firma toodangut). Kõiki värve on testitud ja need omavad EU sertifikaate. Maalingu mahavõtmine on kerge: värvid eemalduvad lihtsalt kas vee või sooja vee ja seebiga (paremini sobib rasvasem tükiseep, eriti aga pehmetoimeline käsitööseep). Näol soovitame kasutada väga pehmet seebiveega niisutatud ja kuivaks pigistatud käsna, nii ei lähe maaling voolama. Kvaliteetsete värvidega allergiat üldiselt ei teki, aga kindlasti tasub maaling maha pesta, kui laps kurdab sügelemist või ebamugavat tunnet maalingust. Silma või suhu sattudes pesta rohke veega.

Ära kasuta maalingu eemaldamiseks kangeid meigieemaldeid.

Teeme näomaalinguid nii lastele kui täiskasvanutele.  Tuleme kodustele sünnipäevadele, avalikele ja  firmaüritustele, laste mängutubadesse ja muidugi ka laatadele. Meie värvipalett on väga rikkalik, sisaldades palju põhitoone, vikerkaarekomplekte, neoontoone, mis hiilgavad mustas valguses, sädelusi, kivikesi ja palju muud.  Teeme tööd alates ühest tunnist.

Kui soovite temaatilist näomaalingut, siis soovitame Halloweeni paketti

Tellimusi võtame vastu nii telefoni, e-maili kui ka tellimisvormi kaudu. Tellimisvormilt saadetud päringu vastuse saate meilile.

Hinnas sisaldub transport Tallinnas, Jõelähtme ja Viimsi vallas.

 

siljakaldre@gmail.comESITA TELLIMUS
See nupp viib tellimisvormi lehele, 
kus saab oma soove täpsustada.
HELISTA
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram